Učenje skozi igro za zagotavljanje varnosti v zdravstvu

IZVAJALEC: Fakulteta za zdravstvene vede

Obiskovalci se bodo seznanili z uporabo različnih aplikacij, s pomočjo katerih lahko na praktičen način preizkusimo pridobljeno znanje.Predvsem otrokom bomo predstavili uporabo pripomočka Playbrush, s katerim se naučimo učinkovito očistiti zobe. Obenem bodo aplikacijo in nastavek lahko preizkusilisami.

Obiskovalci bodo lahko sami na modelu za odvzem krvipreizkusili, kako varno odvzeti kri ter se seznanili s pomenom uporabe zaščitnih sredstev v zdravstvu. Prav tako bomo izvajali meritve krvnega sladkorja in krvnega tlaka.

Spletne povezave: www.fzv.um.si