Kaj moram vedeti za uspešno prijavo podoktorskih projektov na javni razpis Obzorje 2020, Marie Skłodowska-Curie, Individualne štipendije (Individual fellowships)? Delavnica in posvet.

LOKACIJA: Sejna soba Leona Štuklja Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15
IZVAJALEC: Dr. Stojan Sorčan, Nacionalna kontaktna oseba za ukrepe Obzorja 2020, akcije Marie Skłodowska-Curie, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

Delavnica je odlična priložnost za vprašanja pripravljavcev prijav na javna razpisa Individual Fellowships MSCA-IF-2019 in Individual Fellowships MSCA-IF-2020. Dr. Stojan Sorčan, Nacionalna kontaktna oseba za ukrepe Marie Skłodowska-Curie in predstavnik Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport bo predstavil uporabne informacije za uspešno prijavo podoktorskih projektov na javni razpis Obzorje 2020, Marie Skłodowska Curie,  Individualne štipendije (Marie Skłodowska Curie,  Individual fellowships), zbranih na osnovi večletnih spremljanj uspešnih prijav pa tudi najpogostejših napak prijaviteljev.  Udeleženci z morebiti pripravljenimi osnutki prijav so nadvse dobrodošli! Iz organizacijskih razlogov vas vljudno prosimo, da se na dogodek prijavite na: ern@um.si, najkasneje do 25. septembra 2019.