Mladi za napredek Maribora – predstavitev zmagovalnih raziskovalno inovacijskih nalog

IZVAJALEC: Zveza prijateljev mladine Maribor

Rezultate svojih raziskovalnih nalog in inovacijskih predlogov bodo predstavili mladi avtorji, ki bodo sodelovali v projektu Mladi za napredek Maribora 2018 in jih bodo za sodelovanje predlagale ocenjevalne komisije. Pripravili bodo predstavitve, eksperimente, prezentacije zaključkov svojih nalog. Vse aktivnosti bodo obiskovalcem približale najrazličnejše znanstvene panoge (naravoslovje, družboslovje, …). Za najmlajše obiskovalce Europarka bomo pripravili raziskovalno delavnico, kjer bodo lahko aktivno sodelovali pri izvedbi eksperimenta primernega za najmlajše obiskovalce (predšolsko in zgodnje šolsko obdobje). Vse aktivnosti bodo namenjene širši javnosti in prikazovale, da se za raziskovanje navdušujejo že zelo mladi (od 12 let naprej).

Spletne povezave: http://zpm-mb.si/